4 ETAP 2023

NOWA ZAMIEJSKA
Słupsk

Mieszkania w sprzedaży

Prawdziwa enklawa spokoju i widomy znak prestiżu. Atutem tej lokalizacji jest bliskość centrów handlowych, urzędów, miejsc pracy oraz aren aktywnego wypoczynku.

ZOBACZ INWESTYCJE 01/03
UKOŃCZONY I ETAP 2024

ZAMIEJSKA RENT
Słupsk

GOTOWE NA WYNAJEM

Nowoczesne i urządzone mieszkania na wynajem w kompleksie Nowa Zamiejska. Przestronne, funkcjonalne, wygodne. Dopasowane do potrzeb rodzin oraz osób poszukujących lokum do pracy zdalnej. Blisko centrum i przestrzeni zewnętrznego relaksu.

Wejdź
III ETAP 2025

OSTOYA PUCKA
Puck

Apartamenty nad morzem

Nowoczesne osiedle Ostoya Pucka to 124 komfortowe, przestronne i funkcjonalne mieszkania. Różne konfiguracje, zróżnicowana powierzchnia pomieszczeń pozwolą Ci wybrać odpowiednie i wymarzone 4 kąty.

SPRAWDŹ APARTAMENTY 02/04
UKOŃCZENIE 2026

INSIEME
Słupsk

W przygotowaniu

Małe jest piękne. Funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania w centrum Słupska. Idealna oferta dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia.

03/04
ukończono 2016

OSIEDLE NAD STAWEM
Słupsk

Sprzedane

Kameralne i komfortowe osiedle w Słupsku.
4 budynki o łączenej ilości 96 mieszkań. Ogrodzona przestrzeń, wewnętrzny plac zabaw i sąsiedztwo urokliwego parku z bajecznym stawem w roli gównej.

04/04
0

Lat
Doświadczenia

Solidne i komfortowe. Takie mieszkania lubimy najbardziej. Wiemy, że nasi klienci również.

Codziennie pracujemy nad tym, by nasi klienci byli zadowoleni z mieszkań, które oferujemy. Dbamy o wysoką jakość i komfort. Wiemy, że szczegóły nadają charakter i wprowadzają harmonię. Podchodzimy odpowiedzialnie do naszych zadań dlatego projektujemy i realizujemy przedsięwzięcia tak, by były jak najbardziej funkcjonalne i ergonomiczne.

0

sprzedanych mieszkań

0

powierzchni użykowych

0

ukończonych projektów

To dla nas ważne

Architektura & aranżacja

Już na etapie projektów realizujemy wizję osiedli wpisujących się w otoczenie. Nowoczesne i stonowane zarysy brył budynków, rozmieszczenie budowli i przestrzeń współgrają tworząc unikatowe kompozycje.

Ekologia & środowisko

Stawiamy na najlepsze rozwiązania w zakresie klasy budynków i mieszkań, Energooszczędność i spójność ze środowiskiem to cechy naszych osiedli.

Komfort & bezpieczeństwo

Mieszkanie to azyl. To miejsce wytchnień i odpoczynku. Stosujemy systemy, które pozwalają czuć się bezpiecznie na terenie osiedli i własnego m4.

Już dziś

Umów się na spotkanie

Umów się na spotkanie z naszym specjalistą. Razem odwiedzimy budowę i zaprezentujemy nasze inwestycje. Przyjedź do naszego biura i poznaj ofertę, którą przygotowaliśmy dla Ciebie.